KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7358369
nr 735 8369
Akvareller
2 st, monogramsignerade a. o, barn, motivets mått: 15X20 + 21X13
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:56:36
200 kr
150 kr
350 kr
500 kr
All världens barn (Lisa Larson)